Kandidaten 20192019-04-16T17:00:42+00:00

Kandidaten 2019

Abraham Toxopeus
Abraham Toxopeus
Alwin van den Heuvel
Alwin van den Heuvel
Angela Teunissen
Angela Teunissen
Angelina Garcia Moes
Angelina Garcia Moes
Bart van Dishoeck
Bart van Dishoeck
Bas van Saaze
Bas van Saaze
Beppie Bijsient
Beppie Bijsient
Bob Visser
Bob Visser
Boy Levi Kremer
Boy Levi Kremer
Brandon Bakkum
Brandon Bakkum
Cheyenne Krijgsman
Cheyenne Krijgsman
Danny van Ingen
Danny van Ingen
Dave de Graaf
Dave de Graaf
Davey van der Sluis
Davey van der Sluis
Delano Duncker
Delano Duncker
Demi Drogt
Demi Drogt
Denise Fonville
Denise Fonville
Dennis Brugman
Dennis Brugman
Donny van Aarle
Donny van Aarle
Duo A37
Duo A37
Christa Broekhuizen-Kerdijk
Christa Broekhuizen-Kerdijk
Francois Pieters
Francois Pieters
Glenn de koning
Glenn de koning
Guney van den Oetelaar
Guney van den Oetelaar
Guus Doggen
Guus Doggen
Hans Evenboer
Hans Evenboer
Jaap Bosch
Jaap Bosch
Jamie Young
Jamie Young
Jeroen van Wijnen
Jeroen van Wijnen
Klaas Koper
Klaas Koper
Kevin Huygens
Kevin Huygens
Laura Ross
Laura Ross
Leonie Posthuma
Leonie Posthuma
Lydia dekker
Lydia dekker
Madelon Jansen
Madelon Jansen
Maico Eijlders
Maico Eijlders
Martijn Joostema
Martijn Joostema
Mats van der Zon
Mats van der Zon
Michael Kiriazis
Michael Kiriazis
Mike Molenmaker
Mike Molenmaker
Mitchel Tombal
Mitchel Tombal
Mitchell Dobbelaar
Mitchell Dobbelaar
Natasja van der Lei
Natasja van der Lei
Nick Zijp
Nick Zijp
Pascal Schagt
Pascal Schagt
Paulus Horsthuis
Paulus Horsthuis
Petra Lek
Petra Lek
Ramon Roele
Ramon Roele
Remco van der Blom
Remco van der Blom
Rene krapels
Rene krapels
Ricardo Geerts
Ricardo Geerts
Ricardo Metz
Ricardo Metz
Romana van der Linden
Romana van der Linden
Ronald Herben
Ronald Herben
Roy Meijaard
Roy Meijaard
Ruby van Urk
Ruby van Urk
Rutger van Barneveld
Rutger van Barneveld
Sarah van Gorp
Sarah van Gorp
Samantha van der Slikke
Samantha van der Slikke
Simone Eversdijk
Simone Eversdijk
Sjors de Jager
Sjors de Jager
Skye Janssen
Skye Janssen
Theo Kleingeld
Theo Kleingeld
Thomas Oudshoorn
Thomas Oudshoorn
Tim van Leijenhorst
Tim van Leijenhorst
Tom Loen
Tom Loen
Tyrone Samuel
Tyrone Samuel
Valentijn Buijtenhek
Valentijn Buijtenhek
Wesley Boes
Wesley Boes
Ivy Eind
Ivy Eind

4 Voorrondes: 10 maart, 17 maart, 24 maart & 31 maart

2 halve finales: 7 april & 14 april

FINALE: 21 april

Prijzen

1e prijs

*12 optredens Jantjes Verjaardag
t.w.v. € 3.000,00

* Een professionele opname inclusief videoclip en promotie.
Aangeboden door Melody Music Sound t.w.v € 2.500,-

* Promotioneel optreden Koningsdag
Oranje Straatfestijn – Jantjes Verjaardag

* Promotioneel optreden Dutchvalley
Go Après Ski Stage  – Jantjes Verjaardag

2e prijs

4 optredens Café Tante Roosje
t.w.v. € 1.000,00

Een professionele opname.

Aangeboden door RatPack Studio’s t.w.v € 1.500,-

Skybox Ajax t.w.v. € 400,00

Aangeboden door Zwiers & Zonen Projectvloeren

*Promotioneel optreden Guilty Pleasure Festival

3e prijs

3 optredens K2 Skibar
t.w.v. € 750,-

Mini Cooper voor een weekend t.w.v. € 300,00

Aangeboden door Van Poelgeest

*Promotioneel optreden 5-jarig bestaan
Café Glenn de Koning: 26 mei Zaandam

4e prijs

2 optredens Café Bloemenbeppie
t.w.v. € 500,-

Make-over + fotoshoot totaal 10 foto’s
t.w.v. € 200,- aangeboden door: Beauty by Henny

*Promotioneel optreden Bevrijdingsfestijn
zondag 5 mei in Zaandam

Publieksprijs

Grachtentocht Jantjes Sloep 12 personen
+ bier, fris & wijn
t.w.v. € 450,00

Aangeboden door Jantjes Verjaardag

Aanmoedigingsprijs

Vinkeveen Plashoeve sloep 4 personen + bier, fris, wijn en hapjes
+ Diner Plashoeve 4 personen
t.w.v. € 650,00

Aangeboden door Restaurant Plashoeve